سوالات متداول

برای لغو سفارش از قسمت دسترسی سریع ، گزینه بررسی سریع سفارشات را انتخاب می کنیم . سپس قسمت پایین باکس مخصوص هر سفارش گزینه لغو را انتخاب و نهایتاً ذخیره را می زنیم.
از منوی دسترسی سریع گزینه بررسی سریع سفارشات را زده و پس از یافتن سفارش مورد نظر از قسمت پایینی باکس مخصوص هر سفارش گزینه آماده ارسال را انتخاب و نهایتاً دخیره را می زنیم .
چنانچه دارای یک فروشگاه لجستیک هستید تنها زمانی این امکان برای شما وجود دارد که زمان ثبت سفارش شما در وقت غیر اداری باشد و البته شما نهایتا تا ساعت 6 صبح روز کاری بعد امکان لغو سفارش را خواهید داشت چون بعد از این زمان سفارش تحویل پست گردیده است.
هرسفارش در پنل پرداخت دارای یک کد رهگیری پستی 20 رقمی است که با آن کد می توانید به سایت http://itemtracking.post.ir/ پست مراجعه کرده و در قسمت شماره مرسوله کد رهگیری را وارد کرده تا از آخرین محل سفارش آگاه شویم .
برای ویرایش یک سفارش از قسمت دسترسی سریع ، بررسی سریع سفارشات را زده و پس از یافتن سفارش مورد نظر از قسمت بالایی باکس مخصوص هر سفارش گزینه ویرایش را بزنید . توجه کنید که در قسمت شما می توانید نام ، نام خانوادگی ، آدرس ، محصول و حتی تعداد محصوص را ویرایش کنید ولی نمی توانید استان ، شهر و کد پستی یک سفارش را ویرایش کنید و در صورت اشتباه وارد کردن آن ها باید سفارش را لغو کنید . توجه : تنها زمانی این امکان برای شما وجود دارد که زمان ثبت سفارش شما در وقت غیر اداری باشد و البته شما نهایتا ساعت 6 صبح روز کاری بعد امکان ویرایش سفارش را خواهید داشت چون بعد از این زمان سفارش تحویل پست گردیده است. برای ویرایش یک سفارش از قسمت دسترسی سریع ، بررسی سریع سفارشات را زده و پس از یافتن سفارش مورد نظر از قسمت بالایی باکس مخصوص هر سفارش گزینه ویرایش را بزنید . توجه کنید که در قسمت شما می توانید نام ، نام خانوادگی ، آدرس ، محصول و حتی تعداد محصوص را ویرایش کنید ولی نمی توانید استان ، شهر و کد پستی یک سفارش را ویرایش کنید و در صورت اشتباه وارد کردن آن ها باید سفارش را لغو کنید . توجه : تنها زمانی این امکان برای شما وجود دارد که زمان ثبت سفارش شما در وقت غیر اداری باشد و البته شما نهایتا ساعت 6 صبح روز کاری بعد امکان ویرایش سفارش را خواهید داشت چون بعد از این زمان سفارش تحویل پست گردیده است. برای ویرایش یک سفارش از قسمت دسترسی سریع ، بررسی سریع سفارشات را زده و پس از یافتن سفارش مورد نظر از قسمت بالایی باکس مخصوص هر سفارش گزینه ویرایش را بزنید . توجه کنید که در قسمت شما می توانید نام ، نام خانوادگی ، آدرس ، محصول و حتی تعداد محصوص را ویرایش کنید ولی نمی توانید استان ، شهر و کد پستی یک سفارش را ویرایش کنید و در صورت اشتباه وارد کردن آن ها باید سفارش را لغو کنید . توجه : تنها زمانی این امکان برای شما وجود دارد که زمان ثبت سفارش شما در وقت غیر اداری باشد و البته شما نهایتا ساعت 6 صبح روز کاری بعد امکان ویرایش سفارش را خواهید داشت چون بعد از این زمان سفارش تحویل پست گردیده است.
خیر امکان ویرایش سفارش برای سفارشات آماده ارسال وجود ندارد .در صورت نیاز ویرایش برای این کار شما باید ابتدا سفارش خود را به وضعیت معلق تغییر وضعیت داده و سپس سفارش را ویرایش کنید. توجه : تنها زمانی این امکان برای شما وجود دارد که زمان ثبت سفارش شما در وقت غیر اداری باشد و البته شما نهایتا تا ساعت 6 صبح روز کاری بعد امکان ویرایش سفارش را خواهید داشت چون بعد از این زمان سفارش تحویل پست گردیده است. خیر امکان ویرایش سفارش برای سفارشات آماده ارسال وجود ندارد .در صورت نیاز ویرایش برای این کار شما باید ابتدا سفارش خود را به وضعیت معلق تغییر وضعیت داده و سپس سفارش را ویرایش کنید. توجه : تنها زمانی این امکان برای شما وجود دارد که زمان ثبت سفارش شما در وقت غیر اداری باشد و البته شما نهایتا تا ساعت 6 صبح روز کاری بعد امکان ویرایش سفارش را خواهید داشت چون بعد از این زمان سفارش تحویل پست گردیده است.
خیر شما می توانید نام ، نام خانوادگی ، آدرس ، محصول و حتی تعداد محصوص را ویرایش کنید ولی نمی توانید استان ، شهر و کد پستی یک سفارش را ویرایش کنید و در صورت اشتباه وارد کردن آن ها باید سفارش را لغو کنید .

آدرس مناطق پستی تهران

 

ردیف

نام

آدرس

۱

منطقه۱۱ پستی

میدان امام خمینی-سعدی جنوبی

۲

منطقه۱۳ پستی

کارگر جنوبی-چهارراه لشگر

۳

منطقه۱۴ پستی

میدان ولیعصر-ضلع شمال غرب میدان

۴

منطقه ۱۵پستی

مفتح شمالی

۵

منطقه۱۶ پستی

میدان رسالت-خیابان نیروی دریایی

۶

منطقه۱۷ پستی

نبرد جنوبی-خیابان کوثر

۷

منطقه ۱۸پستی

شهرری-انتهای خیابان رازی

۸

منطقه۱۹ پستی

خیابان شریعتی-زیر پل صدر

۹

کرج

میدان طالقانی

 

آدرس مناطق پستی شهرستانها

ردیف

نام استان

آدرس

۱

اردبیل

اردبیل شهرک سبلان فاز یک اداره کل پست استان اردبیل

۲

اصفهان

اصفهان خیابان نشاط اداره پست مرکزی

۳

ایلام

ایلام بلوار شهید بهشتی روبروی صدا و سیما باجه مرکزی پست

۴

بوشهر

بوشهر چهار راه ولی عصر روبروی صدا و سیما اداره کل پست پیشتاز

۵

خراسان رضوی

مشهد بلوار امام خمینی خیابان شهید تولائی -اداره کل پست استان خراسان رضوی

۶

خراسان شمالی

بجنورد روبروی اداره راهنمائی و رانندگی دفتر پست خدمات خودروئی اداره کل پست استان خراسان شمالی

۷

خوزستان

اهواز خیابان فلسطین اداره پست مرکزی

۸

زنجان

زنجان میدان ارک اداره کل پست استان زنجان

۹

سمنان

سمنان اداره کل پست سمنان

۱۰

سیستان و بلوچستان

زاهدان خیابان امداد اداره کل پست سیستان و بلوچستان

۱۱

شیراز

شیراز بلوار مدرس روبروی کوی زهرا اداره کل پست استان فارس

۱۲

قزوین

قزوین چهار راه بنیاد شهید فلسطین غربی ادره کل پست استان قزوین

۱۳

قم

قم بلوار ۱۵ خرداد میدان شهید صادقی بلوار محتشم کاشانی اداره کل پست استان قم

۱۴

کردستان

سنندج اول خیابان کشاورز اداره کل پست استان کردستان

۱۵

کرمان

کرمان بلوار شهید صدوقی نرسیده به پل راه آهن اداره کل پست استان کرمان

۱۶

کرمانشاه

کرمانشاه میدان آزادی جنب اداره آموزش و پرورش ناحیه ۱ پست شهید قندی

۱۷

کهکیلویه و بویر احمد

یاسوج خیابان گلستان ۱۴ اداره کل پست استان کهکیلویه و بویر احمد

۱۸

گلستان

گرگان خیابان بهشتی بالاتر از فلکه کریمی اداره کل پست استان گلستان

۱۹

گیلان

رشت خیابان گلسار اداره کل پست استان گیلان

۲۰

لرستان

خرم آباد خیابان شریعتی جنب آتش نشانی اداره کل پست استان لرستان

۲۱

مازندران

ساری خیابان ملا مجد الدین اداره کل پست استان مازندران

۲۲

مرکزی

اراک خیابان راه آهن نرسیده به سالن راه آهن اداره تجزیه و مبادلات پست

۲۳

هرمزگان

بندر عباس خیابان ۱۷ شهریور شمالی اداره کل پست استان هرمزگان

۲۴

همدان

همدان خیابان بوعلی جنب دادگستری اداره پست همدان

۲۵

یزد

یزد بلوار نواب صفوی اداره کل تجزیه و مبادلات پست

برای اختصاص پورسانت یا جریمه برای همکار و یا ویرایش آن از قسمت محصولات لیست محصولات را زده و بر روی هر محصولی که می خواهید برای فروش یا برگشت آن پورسانت یا جریمه تعریف کنید گزینه ویرایش را می زنیم . سپس گزینه قابل فروش برای همه همکاران اختصاصی و یا قابل فروش برای .... را انتخاب کرده و از آنجا برای همکار پورسانت یا جریمه به ازای تمامی سفارشات مربوط به آن محصول ایجاد می کنیم.
نشانگر ماوس را برروی تاریخ بالای صفحه پرداخت نگاه داشته و گزینه تنظیمات را می زنید . سپس از انتهای صفحه قسمت تنظیمات تخفیف گزینه هزینه پست رایگان را فعال کرده و نهایتاً ذخیره را می زنیم . توجه داشته باشید بعد از این کار تمامی سفارشات شما با هزینه پست رایگان ارسال شده و مبلغ پستی از قیمت نهایی کالای شما کسر خواهد شد.
نشانگر ماوس را برروی تاریخ بالای صفحه پرداخت نگاه داشته و گزینه تنظیمات را می زنید . سپس از انتهای صفحه قسمت تنظیمات تخفیف گزینه فعالسازی قابلیت تخفیف در ثبت سفارش پنل فروشگاه را فعال کرده و نهایتاً ذخیره را می زنیم . بعد از این کار گزینه جدید به بخش ثبت سفارش پنل شما اضافه خواهد شد که از آن شما می توانید مبلغ مد نظرخود را به هر مشتری که تمایل دارید تخفیف دهید .
نشانگر ماوس را برروی تاریخ بالای صفحه پرداخت نگاه داشته و گزینه مدیریت پیامک ها را انتخاب کنید. در این صفحه شما می توانید در باکس های خالی در وضعیت های دلخواه پستی خود متن مورد نظر خود را قرار داده و نهایتاً ذخیره را بزنید . در صورت نیاز به حذف پیامک در هر وضعیت هم کافی باکس مربوط به آن وضعیت را خالی بگذارید و ذخیره را بزنید .
شما می توانید از قسمت سفارشات ، گزینه سفارشات در حال بررسی را انتخاب و سفارشاتی که مورد تأیید شما می باشد را تأیید و آنهایی که مورد قبول نیست را لغو کنید . لازم به ذکر است که سفارش یا به دلیل قیمت بالای 180 هزار تومان ، یا بدیل تکراری بودن و یا بدلیل کد پستی نامعتبر وارد گزینه در حال بررسی می شود.
برای ثبت یک حواله از قسمت انبارداری و لجستیک گزینه حواله ارسال کالا /خروج کالا را زده و در صفحه جدید ابتدا کالای مورد و نظر تعداد آن را انتخاب کرده و ذخیره را زده و توضیحات مربوط به آن حواله را یادداشت کرده و نهایتا گزینه ارسال به انبار/ خروج از انبار را می زنیم.

اتصال رایگان بدون هزینه

یک ماه خدمات رایگان دریافت کنید