• ایجاد و افزایش ترافیک وب سایت از طریق بازاریابی یوتیوب

  بازاریابی ویدئویی از طریق یوتیوب امروزه به یک راه بسیار محبوب به جهت ترویج و افزایش ترافیک وب سایت و کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. بسیاری از افراد به تماشای ویدئوهای احمقانه از حیوانات خانگی بامزه و یا ویدئوهای خنده دار در مورد لحظه های خنده دار در خانواده ها و یا دعواهای خواهر و برادری در یوتیوب عادت کرده اند.

 • پاسخگویی – فاکتور کلیدی سوم در بازاریابی اینترنتی موفق

  درباره عناصر کلیدی در بازاریابی اینترنتی موفق قبلاً صحبت شده و عنصر سوم آن "پاسخگویی" می باشد. اما این بدان معنی نیست که مورد سوم کم اهمیت است بلکه در امر بازاریابی اینترنتی بسیار مهم می باشد. من متوجه شدم که استفاده از این عناصر چه در کار چه در ورزش و چه در بازاریابی اینترنتی همیشه باعث رسیدن به بهترین شده و همیشه باید پاسخگوی افراد باشیم. معنی واقعی "پاسخگویی" مسئول اعمال و رفتار خود بودن می باشد. ما واقعاً به شخصی نیاز داریم که ما را وادار به بررسی و چگونگی انجام کارهایمان کند. و در صورت نیاز برای پیشرفت ما را تشویق و هدایت کنند. یک مثال ساده از "پاسخگویی" و یا "مسئول بودن" وزن کم کردن می باشد. مفهوم ساده است – باید غذا کم بخورید و یا بیشتر ورزش نمایید.

 • ساخت سایت مورد پسند مشتری و موتور های جستجو

  هنگامی که شروع به فروش محصولات و خدمات در اینترنت می کنید، باید ترافیک وب سایت شما هدفمند باشد. موتورهای جستجوی اصلی شروع به ارسال ترافیک وب سایت به صورت هدفمند می کنند و مقدار زیادی از این ترافیک، زمانی هدفمند خواهد شد که شما قدم خاصی برای آن بردارید.

 • بیزینس خود را آنلاین کنید

  امروزه کارت ویزیت شما وب سایت تان می باشد. هنگامی که مردم در مورد شرکت شما می شنوند مایلند به صورت آنلاین و در هر زمانی که مایل باشند در مورد شما بیشتر بدانند. آنها می توانند از این طریق برای شماemail بزنند و یا در صورت ارائه محصولات، سفارش دهند. درحقیقت، با میزان داد و ستدی که روی سایت انجام می شود، هیچ تعجبی ندارد که چرا بیزینس های کوچک به سمت تجارت اینترنتی خیز برداشته اند.تصمیم گیری برای راه اندازی یک وب سایت برای صاحبان تجارت در عرض یک دهه از "اگر" به "وقتی" تبدیل شده است. اگرچه تعداد ویزیتورهای سایت نیز در همین مدت تغییر یافته است. وب سایت های پیش پاافتاده و با دیزاین ضعیف دیگر قابل قبول نیستند. سایتی که برای بیزینس خود طراحی می کنید، مهری بر اعتبار آن است. بنابراین، پروسه طراحی و به راه اندازی سایت می باید جدی گرفته شده و به آن به عنوان سرمایه گذاری جدی نگاه شود.

 • دلایل عدم خرید از سایت

  یکی ازعوامل عدم موفقیت در زمینه بازاریابی زمانی حاصل می شود که سایت قادر به ایجاد بستری امن و قابل اطمینان در هنگام سفارش خریداران، نباشد…

 • انتخاب کنید: آنلاین یا آفلاین

  از تأثیرات تکنولوژی می توان به کاهش هزینه ها، افزایش سرعت نقدشوندگی و ایجاد امکان مبادلات بین المللی اشاره کرد. یعنی درست همان هدفی که در برنامه های توسعه استراتژیک بورس ها به نحو مشابهی یافت می شود. تکنولوژی برای بازارهای مالی و به طور خاص صنعت بورس، مزیت های متعددی ایجاد می کند که می توان به افزایش کارآیی، امکان ادغام بورس ها و کاهش خطاهای انسانی اشاره کرد. نقطه آغاز این تحولات عمیق را باید به سورپرایزی به نام «اینترنت» مربوط دانست که جامعه بشری را در تمام ابعاد، تحت تأثیر قرار داد.

اتصال رایگان بدون هزینه

یک ماه خدمات رایگان دریافت کنید