پاسخگویی – فاکتور کلیدی سوم در بازاریابی اینترنتی موفق

پاسخگویی – فاکتور کلیدی سوم در بازاریابی اینترنتی موفق

پاسخگویی – فاکتور کلیدی سوم در بازاریابی اینترنتی موفق

 

 

درباره عناصر کلیدی در بازاریابی اینترنتی موفق قبلاً صحبت شده و عنصر سوم آن "پاسخگویی" می باشد. اما این بدان معنی نیست که مورد سوم کم اهمیت است بلکه در امر بازاریابی اینترنتی بسیار مهم می باشد. من متوجه شدم که استفاده از این عناصر چه در کار چه در ورزش و چه در بازاریابی اینترنتی همیشه باعث رسیدن به بهترین شده و همیشه باید پاسخگوی افراد باشیم.

معنی واقعی "پاسخگویی" مسئول اعمال و رفتار خود بودن می باشد. ما واقعاً به شخصی نیاز داریم که ما را وادار به بررسی و چگونگی انجام کارهایمان کند. و در صورت نیاز برای پیشرفت ما را تشویق و هدایت کنند. یک مثال ساده از "پاسخگویی" و یا "مسئول بودن" وزن کم کردن می باشد. مفهوم ساده است – باید غذا کم بخورید و یا بیشتر ورزش نمایید.

اما چسبیدن به محاسبهء میزان کالری مصرفی و محدود سازی آن به صورت رژیمی کار دشواری می باشد، باید حتماً تمام حواس خود را کاملاً معطوف به آن نمایید! با این حال اگر عضو یک باشگاه لاغری باشید به طور کامل آگاه باشید که هر هفته باید پاسخگوی دیگر اعضا نیز باشید. آنها میزان پیشرفت شما را بررسی می کنند و اگر تقلب کرده باشید آنها حتماً درک خواهند کرد.

باشگاه لاغری مدل بسیار قدرتمندی از پاسخگویی و مسئولیت می باشد که می تواند به دیگر بخشهای زندگی ما گسترش و بسط داده شود. بازاریابی اینترنتی هیچ تفاوتی با آن ندارد، من واقعاً احساس می کنم که در بازار اینترنت خلع و یا شکافی برای " پاسخگویی و مسئولیت" و آموزش آن وجود دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 


شروع این کار به عنوان یک بازاریاب اینترنت بسیار چالش برانگیز می باشد. بیش از 95٪ از افرادی که سفر اینترنتی خود را شروع کرده اند، عملاً هیچ وقت فروش اول خود را به سرانجام نرسانده اند. افراد متخصص بسیار بسیار زیادی در فضای اینترنت وجود دارند که می خواهند پول شما را بگیرند و از فروش شما سود ببرند، اما تعداد بسیار کمی هستند که در واقع از شما در این راه محافظت کرده و شما را در مراحل مختلف کسب و کار اینترنتی راهنمایی و هدایت می کنند.

من این خلع ناامید کننده آموزش برای تازه واردان در بازاریابی اینترنت را به خوبی می بینم. بسیاری از افراد سود زیادی از قبال افرادی می برند که به دنبال یک راهنما برای انجام مراحل بازاریابی اینترنتی، نکات، توصیه ها و ایجاد اصلاحات مورد نیاز در کسب و کار اینترنتی خود می گردند.

من در اوایل کار بازاریابی اینترنتی خود به اندازه کافی خوش شانس بودم که زیر پر و بال یک "متخصص" کارهای خود را انجام می دادم. این فرد کاملاً ابزار این کار را می شناخت و دقیقاً می دانست که چگونه به من آموزش دهد. همیشه مشتاقانه تمامی سوالات من را پاسخگو بود و همیشه در جریان انجام مراحل کاری من بوده و تا پایان مرا همراهی می کرد.

مربی من هیچ وقت مبلغی بابت آموزش از من نپذیرفت که البته در کار بازاریابی اینترنتی بسیار نادر است. و فقط از من می خواست که در مورد کار او نحوهء انجام کارtestimonial یا (رضایت نامه) بنویسم. فکر می کنید من می توانستم از درخواست او امتناع کنم؟! بعدها هنگامی که در حال بررسی وب سایت او بودم، به صدهاtestimonial و نظرات درخشان برخوردم. این فرد در زمینه های مختلف به افراد کمک رسانده بود.

با بررسی پیشرفت او به تازگی شگفت زده دریافتم که وب سایت او به عنوان شمارهء یک در "خدمات بازاریابی اینترنتی به صورت آنلاین" انتخاب شده است. بنابراین کلمه کلیدی در اینجا "پاسخگویی" می باشد. اگر واقعاً در کار بازاریابی اینترنتی جدی هستید ابتدا شخصی و یا دورهء آموزشی را پیدا کنید که به شما تکنیک ها و استراتژی های بازاریابی آنلاین را آموزش دهد.

به انجمن ها و تالارهای گفتگو مراجعه کنید، سوال بپرسید، ببینید چه کسی علاقمند به پاسخگویی به سوالات شما می باشد. نگران پیدا کردن راهنما و یا یک دورهء آموزش در این زمینه نباشید – مطمئنم که بسیاری از بازاریابان در اینترنت برای کار آموزش تجارت الکترونیک ارزش قائل هستند.

من خوش شانس بودم که به صورت رایگان حمایت شدم اما برای دریافت راهنمائی و آموزش خوب انتظار پرداخت هزینه نیز می رود– مطمئن باشید در پایان کار منافع عظیم بازاریابی اینترنتی به خود شما بازخواهد گشت.

 

اتصال رایگان بدون هزینه

یک ماه خدمات رایگان دریافت کنید