• تاثیر کلمات کلیدی خوب در میزان فروش

  فروشگاه های اینترنتی موفق نیاز به خریدار واقعی دارند نه تماشاگر ویترینی. هر فروشگاه آنلاینی این قانون را می داند اما بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی این واقعیت را در دنیای بازاریابی اینترنتی به دست فراموشی سپرده اند. استفاده از کلمات کلیدی مبهم و محتوای بی نظم در ساخت سایت باعث جذب تماشاگر می شود. اما برای جذب مشتری واقعی و وفادار باید به صورت دیگری عمل نمایید. فکر می کنید راز این کار چیست؟ چگونه می توان کلمه کلیدی مناسبی برای ساخت سایت انتخاب کرد؟ در بازاریابی اینترنتی به صورت بومی، کلمات کلیدی و عبارات کلیدی هدفمند باعث جذب مشتری بالقوه شده و باعث لذت بردن بازدیدکننده از وب سایت و پیگیری آنها می شود.

 • خرید مطمئن در وب

  معمولاً زمانی که فروشگاه کالا را ارسال می کند یک نامه الکترونیکی برای اطلاع شما برای شما می فرستد. این فرایند همواره باید از طریق یک سرویس دهنده وب امن انجام گیرد تا اطلاعات کارت اعتباری شما مخفی باقی بماند.

 • خرید و فروش اینترنتی را بشناسیم

  در این شاخه از تجارت الکترونیک، خریدار برای سفارش کالای مورد نظر خود ابتدا وارد سایت فروشگاه اینترنتی می‌شود و پس از مشاهده و بررسی مشخصات کالاهای مورد نظر خود، آنها را انتخاب و سپس با وارد کردن اطلاعات شخصی و آدرس پستی خود، خرید را نهایی می‌کند.

 • کسب و کار اینترنتی، یک امکان بزرگ

  یک وب سایت این امکان را فراهم می سازد تا نیازهای مصرف کننده پیگیری شود ، بنابراین صاحب کسب و کار می تواند بر طبق آن تولیدات خود را عرضه کند. سطوح مختلف اینترنت امکانی برای کسب و کارهای کوچک می باشد. . .

 • خرده فروشی آنلاین در مقابل خرده فروشی سنتی

  خرده فروشان آنلاین به مشتریان خود تکیه می کنند و وجود و برتری آن ها به مشتریانشان وابسته است. این خرده فروشان رفتارها و اولویت های مشتری را روزانه شناسایی و بررسی می کنند. مدل کسب و کار آن ها بر اساس بر اساس فرآیند خرید مشتری (سفر مشتری) جدید تنظیم می شود که این فرآیند به طور روبه رشدی به صورت آنلاین انجام می شود

 • 10 نکته مهم بازاریابی برای خرده فروشان اینترنتی

  ما باید فروشگاه های سنتی را کنار بگذاریم و بازاریابی و تبلیغات اینترنتی را مورد توجه قرار دهیم؛ بازاریابی اینترنتی برای خرده فروشان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

 • 12 استراتژی بازاریابی برای رشد فروش آنلاین شما

  بزرگترین مشکلی که صاحبان فروشگاههای اینترنتی با آن روبرو هستند افزایش ترافیک فروش است. دانستن آنکه از کجا شروع کنند و چگونه در برابر هزاران فروشگاه دیگر که با آنها در رقابت هستند تا ترافیک خود را بالا ببرند، مقاومت کنند، مبارزه ای ترسناک است.

 • 5 عامل مهم مورد نیاز فروشگاه های اینترنتی

  در سه سال اخیر رشد تجارت الکترونیک در جنوب افریقا بسیار چشمگیر بوده است، به صورتی که خریداران آنلاین بطور روز افزون خرید های مکرر انجام می دهند

اتصال رایگان بدون هزینه

یک ماه خدمات رایگان دریافت کنید