• چگونگی استفاده از مزایایlink building در کسب و کار اینترنتی

  ایجاد کسب و کار اینترنتی موفق ممکن است نیازمند تلاش و عزم راسخ باشد، اما با این حال گزینهء ارزشمندی برای کارآفرینی در دنیای جدی امروزی می باشد. خیلی چیزها از 5 تا 10 سال گذشته تغییر کرده است، به خصوص باید در نظر داشته باشید که ما در حال حاضر به مراتب بیشتر به جامعهء مجازی مرتبط هستیم. اما در حال حاضر سوال این نیست که آیا موافق با ساخت وب سایت برای حمایت از اهداف کسب و کار خود هستید یا خیر! این یک سوال برای اطمینان حاصل کردن از این است که اگر تمایل به انجام ساخت وب سایت و به اجرا در آمدن آن دارید به عنوان یک نیروی قدرتمند در بازاریابی آنلاین می توانید عمل کنید یا خیر

 • کسب و کار الکترونیکی و شهر الکترونیکی ؛ معماری - الزامات

  امروزه فضای کسب وکار از حالت فیزیکی به حالتهای الکترونیکی تغییر شکل یافته اند و مدل جدید کسب وکار نقش وسهم بزرگی در دنیای تجارت پیدا کرده است . امروزه در دنیای تجاری مفاهیم کسب وکار الکترونیکی یک کشش نسبتاً مناسب پیدا کرده است ولی وفور شکستهای متعدد در تجارت الکترونیک بیانگراین موضوع است که روشهای مورد استفاده یا موردقبول واقع نشده یا تأثیر ضعیفی داشته اند. از طرفی دیگر گستردگی مفاهیم فناوری اطلاعات و پیدا شدن مقوله ای مانند شهر الکترونیک و یا شهروند الکترونیکی دریچه نگاه به کسب وکار الکترونیکی را کاملتر وپیچیده تر کرده است ، زیرا کسب وکار در فضای جدید بایستی با مجموعه از خواسته ها و تراکنشها پاسخ دهد . دراین مقاله به دنبال بررسی روشهای متداول نیستیم ، بلکه با بیان مقدماتی از مفاهیم کسب وکار الکترونیکی وشهر الکترونیکی شمای کلی از معماری کسب وکار را در شهر الکترونیکی اشاره کرده و برخی مفاهیمی که بایستی مد نظر قرار گیرد را بیان می کنیم.

 • کسب و کار اینترنتی، یک امکان بزرگ

  یک وب سایت این امکان را فراهم می سازد تا نیازهای مصرف کننده پیگیری شود ، بنابراین صاحب کسب و کار می تواند بر طبق آن تولیدات خود را عرضه کند. سطوح مختلف اینترنت امکانی برای کسب و کارهای کوچک می باشد. . . کسب و کارهای کوچک در اینترنت به سرعت به زمینه عملکردهای چندملیتی بزرگ دست می یابند و این بعنوان امتیازی برای آنها محسوب می شود. در اینترنت یک کسب و کار کوچک می تواند با شرکتهای بزرگ اعتباری رقابت کند. اما آیا همه کسب و کارها از مزایای آن لاین برخوردار می شوند؟

 • کسب و کارهای اینترنتی چگونه بر روی تغییرات الگوریتم گوگل سرمایه گذاری می کنند؟

  در فوریه 2011 گوگل خبر بزرگی مبنی بر تغییرات الگوریتم در موتور جستجو بر روی اینترنت منتشر کرد. این تغییرات به منظور مجازات وب سایت هایی که دائماً در حال انتشار مطالب تکراری هستند ایجاد شده که این مطالب و محتوا بارها و بارها به اشکال مختلف نوشته شده اند. من بارها مطالب آنلاین پر از هشدار جهت آگاهی بازاریابان اینترنتی و توسعه دهندگان وب سایت در این مورد دیده ام که البته در مورد چگونگی سرمایه گذاری صاحبان کسب و کارهای اینترنتی کوچک بر روی تغییرات الگوریتم گوگل نیز می باشد. این مقاله برای تمامی افرادی که کسب و کار آنلاین دارند مناسب می باشد.

 • معرفی تجارت الکترونیک

  تجارت الکترونیک واژه‌ای است که برای تجارت از طریق سیستم‌های اطلاعاتی، ارتباطی بکار می‌رود. تجارت الکترونیک با وجود این که مدت زمانی زیادی از عمر آن نمی‌گذرد ولی نقش بسزا و چشم گیری در زندگی روزمره ما به عهده گرفته‌است به طوری که اجتناب از آن کار آسانی نیست. یکی از ساده‌ترین و کار آمدترین نقش تجارت الکترونیک در زندگی روزمره کاربران اینترنتی، خرید و فروش اجناس و تبادل وجوه مربوطه از طریق کارتهای هوشمند می‌باشد. تجارت الکترونیک مجموعه ارتباطات, ، مدیریت اطلاعات و قابلیت های امنیتی است که به سازمانها, بنگاهها ,شرکت ها ,عامه مردم ,دولت و..... اجازه می دهد که اطلاعات خدمات و کالاهای خود را بهینه تر آسانتر و سریع تر با استفاده از شبکه‌های ارتباطی کامپیوتری، به ویژه اینترنت عرضه دارند. تجارت الکترونیک، تجارت بدون کاغذ است. به وسیله تجارت الکترونیک تبادل اطلاعات خرید و فروش و حمل و نقل کالاها، با زحمت کمتری انجام می گیرد .

 • نقش تجارت الکترونیک در اصلاح الگوی مصرف

  در این مقاله سعی شد با ارایه تعریف از اصلاح الگوی مصرف و شناخت انواع مصرف ها، و همچنین معرفی تجارت الکترونیک و مدلهای متنوع و مزایایی وجود ی آن نقش تجارت الکترونیک را در اصلاح الگوی مصرف بررسی کنیم.

 • نگاهی جامع به تجارت الکترونیک

  تجارت الکترونیک انجام کلیه فعالیت های تجاری با استفاده از شبکه های ارتباطی کامپیوتری به ویژه اینترنت است.تجارت الکترونیک به نوعی تجارت کاغذ است.به وسیله تجارت الکترونیک تبادل اطلاعات خرید و فروش واطلاعات لازم برای حمل و نقل کالا ها با زحمت کمتر و مبادلات بانکی با شتاب بیشتر انجام خواهد شد.شرکت ها برای ارطبات با یکدیگر محدودیت های فعلی را نخواهند داشت و ارتباط آنها با یکدیگر ساده تر و سریعتر صورت می پذیرد.ارتباط فروشندگان با مشتریان نیز میتواند به صورت یک به یک با هر مشتری باشد.به عبارت دیگر تجارت الکترونیک نامی عمومی برای گستره ای از نرم افزارها و سیستم ها است که خدماتی مانند جستجوی اطلاعات مدیریت تبادلات بررسی وضعیت اعتبار اعطای اعتبار پرداخت به صورت onlineگزارش گیری و مدیریت حساب ها را در اینترنت به عهده می گیرند.

 • روش ساده برای اتوماتیک شدن کسب و کار اینترنتی و بازاریابی آنلاین وب سایت شما

  امروزه زمان بسیار ارزشمند است. در واقع برای انجام دادن کارهایی که تمایل به انجام آن در این زندگی گیج کننده داریم، فرصت بسیار کمی در اختیار داریم. این امر به ویژه هنگامی که در حال اجرای وب سایت و یا کسب و کار اینترنتی خود هستیم، بسیار صادق می باشد. من همواره به مدت 10 سال به دنبال راههایی بودم تا بازاریابی آنلاین و کسب و کار اینترنتی خودم را به صورت خودکار در بیاورم.

 • امپراتوران دنیای اینترنت

  ستارگانی که فکر و اندیشه آنها بر بال فناوری اطلاعات و ارتباطی روز توانست مرزهای سنتی بسیاری را در ارتباطات و تجارت با شکاف عمیقی مواجه کند. شاهراه جهانی اطلاع رسانی (اینترنت) امروزه به عنوان یکی از ارکان فراگیر و قابل اعتنای ملل در خبرپراکنی، تجارت، آموزش و ارتباطات مورد توجه قرار گرفته است و این مسئله هر روز با افزایش مخاطبان وب و شمار سایت های اینترنت در حال افزایش است. تا قبل از قرن بیستم میلادی، کسی چنین تصوری نداشت که در کم تر از صد سال آینده، می توان هزاران کتاب را ظرف چند دقیقه به صدها هزار نفر در اقصی نقاط جهان انتقال داد یا از فلان فروشگاه در نقطه ای از اروپا، جنسی را ظرف ۲۴ساعت خریداری و دریافت کرد.

 • نکات مهم در تجارت الکترونیکی

  از زمان شروع کار با اینترنت و تجارت الکترونیک ، نکات و درسهای زیادی یاد گرفته ام که دوست دارم برخی از مهم ترین آنها را با شما به اشتراک بگذارم.

 • پول الکترونیکی چیست ؟

  پول الکترونیکی یا پول دیجیتالی، ارزش پول واحدهای پول منتشره از سوی دولت یا بخش خصوصی است که به شکل الکترونیکی بر روی یک وسیله الکترونیکی ذخیره شده است. نشر گسترده پول الکترونیکی آثار تجاری، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی قابل توجهی دارد. مهم‌ترین اثر گسترش استفاده از پول الکترونیکی بر عرضه پول، سیاست‌های پولی و بانک مرکزی اختصاص دارد و در ادامه با توسعه بازارهای پول، سرمایه، کار و کالا ایجاد نسل‌های جدید اقتصادی را هدف‌گذاری کرده است.

 • هفت مساله مهم در انتخاب نوع تجارت الکترونیک

  هفت مساله مهم در انتخاب نوع تجارت الکترونیک

 • معرفی مختصر الگوهای مختلف تجارت الکترونیک

  تجارت الکترونیک یا کسب و کار الکترونیکی دامنه و کاربرد گسترده ای دارد. به طور خلاصه می توان گفت انجام هرگونه فعالیت تجاری به صورت الکترونیکی (آنلاین) از راه شبکه جهانی اینترنت (یا شبکه های اترنت با گستره شهری، استانی، کشوری و ...) در این دامنه قرار می گیرد

 • فروشگاه های اینترنتی چگونه شکل گرفتند

  فعالیت شرکت های اینترنتی به این نحوه است که یک سایت را راه اندازی کرده و انواع کالا و خدمات خود را در آن معرفی می کنند سپس به دو طریق آنلاین و یا پرداخت در محل کالا را می فروشند.

 • فروشگاه اینترنتی

  فروشگاه اینترنتی یک نرم افزار تحت وب (مبتنی بر اینترنت) است که امکاناتی چون ایجاد سبد کالا، افزودن محصول به سبد، اتصال به سیستم پرداخت اینترنتی برای پرداخت هزینه سفارش، اتصال به سیستم پستی یا سامانه خرید و فروش پستی شرکت های واسطه پستی، رهگیری سفارش از سوی خریدار، مشاهده و فرستادن سفارشات توسط فروشنده و تهیه گزارش های آماری گوناگون از فروش و ... را برای خریدار و فروشنده فراهم می کند.

اتصال رایگان بدون هزینه

یک ماه خدمات رایگان دریافت کنید