• ده درس کسب و کار که باید تا پیش از چهل سالگی بدانید

  1. نمی توانید کنترل همه چیز را بدست بگیرید. این مهم نیست که چه کسانی را می شناسید یا چقدر سخت کار می کنید، چیزهای زیادی وجود دارند که از کنترل شما خارج هستند. هرچه زودتر این مهم را دریابید، کمتر با شکست مواجه خواهید شد. با جدیت روی آن اموری که از پس کنترل شان بر می آیید کار کنید و بیاموزید که چطور قاطعانه به چیزهایی که خارج از کنترل شما هستند واکنش نشان دهید.

 • ضرورت اخذ نماد اعتماد الکترونیکی وزارت بازرگانی

  با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی که گرفتن خود این نماد لازمه صدور پروانه کسب برای فروشگاه های الکترونیکی می باشد، اعتماد خریداران برای خرید از این فروشگاه ها افزایش می باید و با توجه به رعایت ضوابط قانونی و ثبت اطلاعات آنها در مراجع رسمی و در نهایت نظارت بر فروشگاه ها، مصرف کنندگان با اطمینان بیشتری نسبت به خرید کالا یا استفاده از خدمات اینترنتی اقدام خواهند نمود و با افزایش اطلاعات مصرف کننده برای استفاده از کالا و خدمات امکان وجود بازار کاذب قیمتها کاهش خواهد یافت.

 • چگونه از صحت نماد اعتماد الکترونیکی مطمئن شویم

  چگونه به نماد اعتماد الکترونیکی نشان داده شده در یک فروشگاه اینترنتی یا یک کسب و کار آنلاین اطمینان کنیم و با آرامش خرید کنیم.

 • فروشگاه های اینترنتی در ایران و آینده پیش رو

  همزمان با گسترش فروشگاه های اینترنتی در ایران، عدم آگاهی کافی خریداران اینترنتی به عنوان شهروندان الکترونیکی کشور از چگونگی کسب اطلاع از اعتبار یک فروشگاه امکان سوء استفاده از این فضا را برای برخی فرصت طلبان فراهم آورده است.

اتصال رایگان بدون هزینه

یک ماه خدمات رایگان دریافت کنید