• انواع الگوهای بازاریابی های شبکه ای در دنیا

  بازاریابی شبکه ای به هر دلیلی که بوده برای بسیاری از مردم و حتی کارشناسان اقتصادی ناشناخته است. به نظر می رسد یکی از شاخص های مهم بحث و بررسی درباره هر پدیده ای شناخت علمی آن است. بازاریابی شبکه ای به هر دلیلی که بوده برای بسیاری از مردم و حتی کارشناسان اقتصادی ناشناخته است. استخراج معانی و مفاهیم مرتبط با این نوع تجارت می تواند کارشناسان و صاحب نظران را در تشخیص سره از ناسره یاری کند. در این نوشتار سعی شده است به این مهم اشاره گردد. یادآوری این نکته خالی از فایده نیست که بازاریابی شبکه ای Network Marketing)) در برخی مواقع بازاریابی چند لایه ای خوانده می شود یعنی Multi Level Marketingکه به اختصار به آن MLMمی گویند. در بازاریابی شبکه ای دو عنصر اساسی وجود دارد نخست Planیا برنامه و دوم Productیا کالا.

 • بازاریابی الکترونیکی بین المللی

  همواره عرضه نیازمند تقاضا است . برای گسترش تقاضا به منظور فروش بیشتر خدمات و یا محصولات نیازمند بازاریابی هستیم. بازاریابیکالا و خدمات قابل ارائه در سطح بین الملل از پیچیدگی خاصی نسبت به بازارهای داخل کشور برخوردار است. مسائلی از قبیل : شناخت بازار، شناخت فرهنگ مشتری ، شناخت رقبا ، از جمله مسائلی هستند که پیش از سایر مسائل نیازمند تامل و بررسی کارشناسی هستند . به منظور جذب بازارهای خارجی علاوه بر قیمت و کیفیت نیازمند ایجاد روابط مناسب تجاری مستمر و کارآمد هستیم.

 • یازده تکنیک بازاریابی

  شما برای جذب مشتری بیشتر و ترغیب آن ها به خرید محصولاتی که عرضه می کنید از چه راهکارهایی استفاده می کنید؟ در دنیای تجارت الکترونیک از چه تکنیک هایی بهره می گیرید؟ آیا فنون و روش های فعلی بازاریابی و تبلیغاتی شما آن طور که انتظار دارید به جذب مشتری انجامیده است؟آیا نسبت به هزینه هایی که برای بازاریابی صرف می کنید بازدهی داشته اید؟ با پرداخت همراه شوید تا یازده تکنیک بازاریابی حرفه ای را بیاموزید...

 • پنج نکته برای افزایش رضایت شغلی

  مثبت اندیش باشید. جایگزینی افکار منفی با افکار مثبت رفتار و افکار شما را بهبود می بخشد. بت توماس این نکته را گوشزد می کند که هربار که فکری منفی به ذهن شما می رسد، متوقف شوید و به موضوعی مثبت فکر کنید اگر این کار را تکرار کنید بعد از چند هفته عادت های جدیدی را در رفتار خود خواهید دید که خرسندی و خوشنودی شما را هم در محل کار و هم در زندگی روزمره افزایش می دهند.

اتصال رایگان بدون هزینه

یک ماه خدمات رایگان دریافت کنید